کتاب ژاپنی Remembering the Kanji 1 کتاب آموزش ریممبرینگ کانجی جلد اول

خرید کتاب Remembering the Kanji 1

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
16%
350,000
295,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

خرید کتاب زبان ژاپنی Remembering the Kanji 1

کتاب آموزش ریممبرینگ کانجی ژاپنی جلد اول

Remembering the Kanji, Volume 1: A Complete Course on How Not to Forget the Meaning and Writing of Japanese Characters

ناشر : niv of Hawaii Pr

سال چاپ : 2019

شابک 978-0824831653

نوع جلد :شومیز

تعداد صفحات : 460

زبان کتاب :ژاپنی انگلیسی

تعداد جلد :1

هدف از این کتاب فراهم کردن روش ساده ای برای دانش آموزان ژاپنی در رابطه با نوشتن و معنای شخصیت های ژاپنی است به گونه ای که یادآوری هر دو آنها آسان باشد. این نه تنها برای مبتدی در نظر گرفته شده است ، بلکه دانش آموز پیشرفته تری نیز در پی رفع برخی از ناامیدی های مداوم از چگونگی نوشتن کانجی و نوعی سیستماتیک کردن آنچه که قبلاً می داند ، می باشد. نویسنده با نوشتن شروع می کند زیرا - برخلاف برداشت های اول - در حقیقت ساده تر بودن این دو است. وی طبق روال سنتی سفارش كنجی با توجه به فراوانی استفاده از آنها كنار می گذارد و آنها را با توجه به اجزای سازنده یا "عناصر بدوی" آنها سازمان می دهد. با اختصاص هر یک از این بخش ها ، معنای مشخص و با تصویر متمایز خود ، دانش آموز منجر به مهار قدرت "حافظه تخیلی" برای یادگیری ترکیب های مختلفی می شود که نتیجه می گیرند. علاوه بر این ، به هر كانجی كلمه كلیدی خود داده می شود تا معنای یا یكی از معانی اصلی آن شخصیت را نشان دهد. این کلمات کلیدی زمینه را برای "داستان" ویژه کانجی فراهم می کند ، که شخصیت های اصلی عناصر بدوی هستند.

به این ترتیب ، دانش آموزان می توانند در چند ماه کوتاه کارهایی را انجام دهند که در غیر این صورت سالها به طول می انجامد. مسلح با همان مهارت های دانش آموزان چینی یا کره ای ، که معنی و نوشتن کانجی را می دانند اما تلفظ آنها را به زبان ژاپنی نمی دانند ، اکنون در موقعیت بسیار بهتری برای یادگیری خواندن (که با یک جلد جداگانه با آن درمان می شود) هستند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...