کتاب انگلیسی Q Skills for Success 3rd Intro Reading and Writing

کتاب انگلیسی Q Skills for Success 3rd Intro Reading and Writing

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: Q Skills for Success 3rd Intro Reading and Writing
  • نام فارسی کتاب :: کیو اسکیلز اینترو ویرایش سوم ریدینگ اند رایتینگ
  • نویسنده:
  • ناشر: Oxford
24%
211,000
161,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب انگلیسی Q Skills for Success 3rd Intro Reading and Writing

 درباره کتاب
سری کتاب‌های «Q Skills for Success» در چهارسطح و برای رده سنی بزرگسال نوشته شده‌اند. انتشارات آکسفورد این کتاب‌ها را برای تقویت مهارت‌های خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) و با تمرکز بر لهجه‌ی آمریکایی چاپ کرده است. هر کتاب شامل ده درس می‌باشد که هرکدام یک موضوع خاص دارند. این سری کتاب‌ها برای فراگیری انگلیسی آکادمیک و آمادگی آزمون‌های تافل و آیلتس نیز مناسب است. دانش‌آموزان می‌توانند پاسخ پرسش‌های مطرح شده در درس‌ها را در انتهای کتاب مشاهده کنند.
کتاب‌های مهارت محور این مجموعه دانش آموزان را به سوی منتقدانه فکر کردن و پیشرفت آکادمیک سوق می‌دهند. روش پرسش محور این کتاب‌ها یک چهارچوب تفکر نقادانه ویژه برای هر درس ارایه می‌دهد. این امر باعث پیشرفت مهارت‌های شناختی‌ مانند آنالیز، تلفیق و ارزیابی می‌شود و در عین حال مهارت‌های زبانی لازم برای موفقیت آکادمیک را تقویت می‌کند. نتایج یادگیری هر درس و بخش‌های تکمیلی خودارزیابی و لیست لغات جدید در انتها و ابتدای آن مشخص شده‌اند که باعث می‌شود معلم‌ها بر این اساس بازده کلاس و یادگیری دانش‌آموزان را راحت تر بسنجند.
هرسطح کتاب‌های «Q skills» شامل دو شاخه‌‌ی مهارتی اصلی می‌شود: Reading و Writing، Listening و Speaking. هر سطح با بهره‌گیری از هر دو شاخه حدودا 180 تا 220 ساعت زمان کلاس یعنی 20 ساعت در هفته نیاز دارد. اگر بخواهیم جداگانه در نظر بگیریم 100 ساعت زمان برای تدریس هر شاخه نیاز است. هر درس با یک سوال شروع می‌شود و این سوال در طول درس برای دانش‌آموزان مدام تکرار می‌شود تا بتوانند از جنبه‌های مختلف آن را مورد بررسی قرار بدهند و در یک سری تمرین تحت عنوان «نظر شما چیست؟» از خود راهکار ارایه دهند. در پایان هر درس دانش‌آموزان باید با کمک بخش خودارزیابی میزان یادگیری خود را بسنجند. این روش باعث می‌شود یادگیری اثربخش تر شود.
ویژگی‌های اصلی:
اهداف آموزشی مشخص در ابتدا و انتهای هر درس
روش تفکر نقادانه برای یادگیری بهتر
روش پرسش محور برای متمرکز کردن دانش‌آموزان
استفاده از موضوعات متنوع زیست شناسی، اقتصاد و ...
بخش‌های مشخص یادگیری مهارت برای تقویت مهارت‌های آکادمیک مهم مانند روزنامه‌وار خواندن متن، لیسنینگ کلی و استفاده از دیکشنری
لیست لغات کاربردی که نتایج پژوهش‌های آکسفورد است.
کتاب کار دیجیتال که شامل تمرین، رفرنس و امتحان است.

نام انگلیسی کتاب :
Q Skills for Success 3rd Intro Reading and Writing
نام فارسی کتاب :
کیو اسکیلز اینترو ویرایش سوم ریدینگ اند رایتینگ
نویسنده
ناشر
Oxford
شابک
978023046214
تعداد صفحات
نوع جلد
شومیز رحلی
نوع چاپ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...