رمان کره ای 당신의 일상은 무슨 맛인가요 از نویسنده کره ای 오연서

رمان کره ای 당신의 일상은 무슨 맛인가요 از نویسنده کره ای 오연서

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • نام انگلیسی کتاب :: رمان کره ای 당신의 일상은 무슨 맛인가요 از نویسنده کره ای 오연서
 • نام فارسی کتاب :: رمان کره ای 당신의 일상은 무슨 맛인가요 از نویسنده کره ای 오연서
 • نویسنده: 오연서
 • شابک: 9791186602645
18%
250,000
205,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

رمان کره ای 당신의 일상은 무슨 맛인가요 از نویسنده کره ای 오연서

 

 • محصول سال 2020년 11월 25일
 • از پرفروش ترین رمان های زبان کره ای
 • مناسب برای آشنایی با ادبیات کره جنوبی
 • سایز رقعی
 • 180 صفحه

معرفی کتاب

حتی اگر روز خاصی نباشد، حتی اگر فوق العاده خوشمزه نباشد

داستان هایی از ذائقه های روزمره که امروز هم ما را شاد می کند و به ما جسارت می دهد.

درست مانند این شوخی که بزرگترین نگرانی یک کارمند اداری این است که منوی ناهار امروز چیست، تمام غذاهای دنیا حاوی شادی ها و غم های زندگی ما هستند. البته، اگر زندگی فقط روزهایی به شیرینی یک پیچ و تاب داشته باشد، خوب است، اما در حالی که زندگی می کنیم، با روزهایی به اندازه پای مرغ تند روبرو هستیم. نویسنده Oh Yeon-seo نیز چنین روزهایی را گذرانده است. از دوران کودکی‌ام به شیرینی کاستلای پخته شده تا رنگ قهوه‌ای در تابه‌ای بنفش تا لحظه‌ای که بالغ شدم و از طعم تند کیمچی پیاز سبز لذت بردم، زندگی‌ام را پر از اشک، خنده و قدرت زندگی از طریق غذا کردم. در هر لحظه با داشتن ذهنیت پشتکار تا زمانی که یک وعده غذا می خورم، توانستم مادر، همسر و نویسنده ای شوم که امروز هستم.

تمام غذاهایی که امروز روی میز سرو می شود همیشه ارزشمند است. غذای گرانبها به زندگی روزمره بی رنگ ما رنگ می بخشد. حتی غذاهای معمولی مانند خورش بودا، ساندویچ و شکم خوک، اگر با خانواده، عاشقان یا دوستان خورده شوند، برای مدت طولانی در خاطرات ما باقی می مانند و زندگی روزمره ما را با لحظات درخشان رنگ آمیزی می کنند. این کتاب حاوی یک وعده غذایی است که زندگی روزمره ما را پر از لحظات درخشان خواهد کرد. کتابی که امروز شما را از طریق داستان هایی از غذاهای گرانبها با خاطرات، مانند خورش بودای که برای اولین بار در Uijeongbu با خانواده ام خوردم، ساندویچی که در قرار ملاقات با دوست پسرم با خودم بردم، و گوشت خوک کبابی با یکی از دوستان در فصل جعفری آبی من می خواهم این را از طریق یک کتاب منتقل کنم.

책소개

특별한 날이 아니어도, 엄청나게 맛있지는 않아도

오늘도 우리에게 기운을 북돋고 용기를 주는 일상의 맛 이야기

직장인의 최대 고민은 오늘 점심 메뉴라는 농담처럼, 세상의 모든 음식은 우리 삶의 희로애락을 고스란히 담고 있다. 물론 인생에 꽈배기처럼 달콤한 날만 있다면 좋겠지만, 살다 보면 닭발처럼 매운 날도 얼마든지 맞이하는 게 우리네 인생이다. 오연서 작가 역시 그러한 날을 살아왔다. 보라색 팬에 갈색으로 잘 구워진 카스텔라처럼 달콤한 어린 시절부터 파김치의 아릿한 맛을 즐기게 된 어른의 순간까지, 매 순간 음식을 통해 살아갈 힘을 얻고 울고 웃으며 인생을 채워왔다. 식사할 때마다 한 끼를 먹으면 그만큼 버텨보자는 마음가짐을 통해 엄마이자 아내이며 작가인 오늘의 나를 만들 수 있었다.

식탁 위에 오늘도 올라오는 모든 음식은 언제나 소중하다. 소중한 음식은 무채색의 일상에 색을 더해준다. 부대찌개, 샌드위치, 삼겹살 등의 평범한 음식도 가족, 연인, 친구와 함께 먹는다면 오래도록 추억 속에 남아서 일상을 빛나는 순간으로 물들인다. 이 책에는 우리의 일상을 빛나는 순간으로 채울 한 끼가 담겨있다. 가족과 함께 의정부에서 처음으로 먹어본 부대찌개, 남자친구와의 데이트에 챙겨 갔던 샌드위치, 미나리 철에 친구와 구워 먹는 삼겹살 등 추억과 함께하는 소중한 음식 이야기를 통해 오늘도 당신을 위로할 한 끼를 한 권의 책으로 전하고자 한다.

نام انگلیسی کتاب :
رمان کره ای 당신의 일상은 무슨 맛인가요 از نویسنده کره ای 오연서
نام فارسی کتاب :
رمان کره ای 당신의 일상은 무슨 맛인가요 از نویسنده کره ای 오연서
نویسنده
오연서
شابک
9791186602645
تعداد صفحات
180
ناشر
نوع جلد
شومیز رقعی
نوع چاپ
سیاه سفید

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...