رمان کره ای پایان و آغاز جهان 세계의 끝과 시작은 از نویسنده 오리가미 교야

رمان کره ای پایان و آغاز جهان 세계의 끝과 시작은 از نویسنده 오리가미 교야

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: رمان کره ای پایان و آغاز جهان 세계의 끝과 시작은 از نویسند...
  • نام فارسی کتاب :: رمان کره ای پایان و آغاز جهان
  • نویسنده: 오리가미 교야
  • شابک: 9788950988470
21%
221,000
176,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

رمان کره ای پایان و آغاز جهان 세계의 끝과 시작은 از نویسنده 오리가미 교야

 معرفی کتاب

"لحظه ای که این زندگی به پایان برسد، من در کنار تو دوباره متولد خواهم شد."

『Memory Master』 یک داستان عاشقانه دلخراش که فراتر از نژاد است ارائه شده توسط Kyoya Origami

اوریگامی کیویا که با «مستر حافظه» مورد علاقه 250000 خواننده قرار گرفته و به عنوان پیشگام ژانر جدیدی به نام «ترسناک نوستالژی» شناخته می شود، با معمایی احساسی جدیدی به نام «پایان و آغاز جهان» باز می گردد. این رمان به داستان یک دانشجوی معمولی می پردازد که با اولین دختر عاشق خود دوباره متحد می شود و به تدریج به "دنیای شب" کشیده می شود و در حالی که متهم یک پرونده قتل زنجیره ای را با او که رازی را حفظ می کند، ردیابی می کند. کیویا اوریگامی که استعداد ذاتی در آمیختن یک داستان عاشقانه دلخراش با رمز و راز تکراری پیچ و خم ها و یک وحشت وحشتناک دارد، در این رمان نیز مهارت های خود را به نمایش گذاشت. اگر اثر قبلی «استاد حافظه» با طرح این سؤال که «اگر از حافظه پاک شود، آیا از ذهن محو می‌شود؟» به حقیقت روابط انسانی می‌پردازد، «پایان و آغاز جهان» یک سؤال اساسی درباره عشق می‌پرسد، «تا کجا می‌توانی من و موجودات دیگر را دوست داشته باشی؟».

책소개

“이 삶이 끝나는 순간, 네 곁에서 다시 태어날 거야.”

『기억술사』 오리가미 교야가 선사하는 종족을 초월한 애틋한 사랑 이야기

『기억술사』로 25만 독자의 사랑을 받으며 ‘노스탤지어 호러’라는 신(新)장르를 개척했다고 평가받는 오리가미 교야가 신작 감성 미스터리 『세계의 끝과 시작은』으로 돌아왔다. 이번 소설은 평범한 대학생 주인공이 첫사랑 소녀와 재회하고, 비밀을 간직한 그녀와 함께 연쇄살인사건의 범인을 추적하면서 서서히 ‘밤의 세계’로 이끌려가는 이야기를 다루고 있다. 애틋한 사랑 이야기에 반전을 거듭하는 미스터리와 섬뜩한 호러를 섞어내는 데 천부적인 재능을 가진 오리가미 교야는 이번 소설에서도 자신의 특기를 유감없이 발휘했다. 전작 『기억술사』가 ‘기억에서 지워지면 마음에서도 사라지는가?’라는 질문을 던지며 인간관계의 진실성을 파고들었다면 『세계의 끝과 시작은』은 ‘나와 다른 존재를 어디까지 사랑할 수 있는가?’라는, 사랑에 대한 근본적인 물음을 던진다.

주인공 하나무라 도노는 어릴 적 단 한 번, 몇 마디 말밖에 나누지 못한 소녀를 자신의 운명이라 믿고 다시 만날 날만을 기다리며 살아왔지만 재회한 첫사랑이 ‘평범한 인간’이 아니라는 사실을 알게 된다. 그리나 그의 마음은 흔들리지 않았고 그녀를 위해서라면 목숨조차 아까워하지 않고 내던진다. 사랑을 쟁취하기 위해 노력하는 도노의 순수하고도 열정적인 모습은 읽는 우리를 어릴 적 첫사랑의 순간으로 데려가고 다시 한번 설레는 순간을 맞게 해 줄 것이다.

نام انگلیسی کتاب :
رمان کره ای پایان و آغاز جهان 세계의 끝과 시작은 از نویسنده 오리가미 교야
نام فارسی کتاب :
رمان کره ای پایان و آغاز جهان
نویسنده
오리가미 교야
شابک
9788950988470
تعداد صفحات
312
ناشر
نوع جلد
شومیز رقعی
نوع چاپ
سیاه سفید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...