خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت

خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
8%
261,000
241,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت

 

کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در 90 روز به شیوه نصرت مجموعه ای کامل برای تسلط به مکالمه در زبان اسپانیایی می باشد که تألیف و ترجمه آن توسط فرهنگ امیرانی صورت گرفته است.

جزئیات کتاب

تألیف و ترجمه فرهنگ امیرانی

ناشر کلبه زبان

تعداد صفحه 692

قطع کتاب رقعی

نوع جلد شومیز

CD دارد

شابک 9786009797981

کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت

کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت مجموعه ای کامل برای تسلط به مکالمه در زبان اسپانیایی می باشد که تألیف و ترجمه آن توسط فرهنگ امیرانی صورت گرفته است. کتاب خودآموز اسپانیایی به شیوه نصرت در ۹۰ درس به آموزش نکات و مطالب زبان اسپانیایی پرداخته است. در قسمت زیر به مطالب موجود در کتاب پرداخته ایم.

از ویژگی های کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت می توان به نکات زیر اشاره نمود:

خلاصه دستور زبان

مکالمات روزمره

تلفظ لغات

ارائه لوح فشرده صوتی

دربارۀ کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت

زبان اسپانیایی از زبان های اروپایی است و از لحاظ رایج بودن پس از زبان های چینی و انگلیسی سومین زبان رایج در جهان است. در اروپا پنجاه میلیون نفر و در آمریکای لاتین و دیگر نقاط جهان بیش از پانصد میلیون نفر به اسپانیایی صحبت می کنند. در این کتاب به لهجۀ آمریکای لاتین توجه شده است که رایج ترین آنهاست.

کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت به منظور کسب مهارت مکالمۀ ربان اسپانیایی تهیه شده و با ارائه نود درس شما را قادر خواهد ساخت در مدت نود روز به زبان اسپانیایی مکالمه کنید. در این کتاب سعی شده در بسیاری از زمینه ها گفتگو شود که زبان آموز را قادر سازد به بهترین وجهی در مکالمات روزمره موفق باشد. برای هرچه بیشتر بهره بردن از این کتاب لازم است که آن را پیوسته مطالعه کرد به طوری که هر روز یک درس آن فرا گرفته شود و تا پایان نود درس آن بدون وقفه ادامه داده شود.

در کتاب خودآموز مکالمه اسپانیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت تلفظ کلمات اسپانیایی را با خط فارسی آورده ایم، با اینهمه باید به تلفظ آن ها به دقت گوش داده شود، زیرا خط فارسی برای زبان فارسی می باشد و گاهی به سختی می توان تلفظ کلمات اسپانیایی را با این خط نمایش داد. سعی کنید به دقت به جملات که می شنوید گوش دهید و چنانچه از شما تقاضا می شود آن را با صدای بلند تکرار کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...