کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در 90 روز نصرت

کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در 90 روز نصرت

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب ::
  • نام فارسی کتاب :: کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در 90 روز نصرت
  • نویسنده: اصغر فتحی
  • ناشر: کلبه زبان
5%
211,000
201,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در 90 روز نصرت

کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت مجموعه ای کامل برای تسلط به مکالمه در زبان ایتالیایی می باشد. کتاب خودآموز ایتالیایی در ۹۰ روز به روش نصرت در ۹۰ درس به بیان موضوعات موجود در زبان ایتالیایی پرداخته است و سعی بر آن داشته تا از مطالب ابتدایی گام به گام هنرجو را آموزش دهد.
کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت شامل موارد زیر می باشد:
خلاصه دستور زبان
مکالمات روزمره
تلفظ لغات
لغات و اصطلاحات
ارائه لوح فشرده صوتی
خودآموز مکالمه ایتالیایی به شیوه نصرت چهار مهارت اصلی را به ترتیب : ۱. شنیداری، ۲.گفتاری، ۳.دیداری، ۴. نوشتاری در خود جای داده است که امید است با استفاده از مطالب موجود زبان ایتالیایی را فرا بگیرید.
برخی از ویژگی های کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در ۹۰ روز به روش نصرت :
برای یادگیری مکالمه یعنی صحبت کردن صحیح و درک آنچه به زبان ایتالیایی گفته می شود باید با تلفظ کلمات خوب آشنا و چه بهتر تسلط یابید. این امر با دقت در گوش دادن به درس ها و انجام آنچه ازشما خواسته می شود و در زمانی که دقیقا برای آن فعالیت خاص اعم از تکرار کردن یا جواب دادن به سؤالی که پرسیده می شود صورت می گیرد.
هر درس از مجموع ۹۰ درس ارائه شده را حتی الامکان در یک روز و وقت معینی از روز انجام دهید. سعی نکنید در یک روز بیش از یک درس را مطالعه کنید یا روزی را بدون مطالعه سپری کنید. چنانچه روزی یا روزهایی از جریان منظم تعقیب درس ها باز ماندید به درس هایی چند از دروس قبلی مراجعه کنید تا آنچه از ذهن شما دور شده بازآموزی شود. البته تکرار دروس اشکالی ندارد و اگر وقت کافی دارید و احساس می کنید لازم است درس یا درس هایی را تکرار کنید چه بسا بهتر باشد.
در کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در ۹۰ روز به شیوه نصرت سعی شده تلفظ کلمات و همچنین تمام آنچه در بخش شنیداری آمده است با خط فارسی نمایش داده شود تا به شما کمک شود اما توجه کنید که اصل، دقت در شنیدن و تقلید سخت گیرانه و تکرار بسیار مطالب شنیده شده می باشد. به طور اجمال می گوییم چنانچه مطالب بخش شنیداری درس ها را منظم و به طور سیال در هر درس طی کنید و آنچه از شما خواسته شده انجام دهید بخش عمدۀ راه مکالمه به زبان ایتالیایی را پیموده اید.

نام انگلیسی کتاب :
نام فارسی کتاب :
کتاب خودآموز مکالمه ایتالیایی در 90 روز نصرت
نویسنده
اصغر فتحی
ناشر
کلبه زبان
شابک
9786008577164
تعداد صفحات
544
نوع جلد
شومیز وزیری
نوع چاپ
سیاه سفید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...