کتاب تاریخ کره در 100 کلمه Korean history in 100 words / 이해력이 쑥쑥 교과서 역사 용어 100

خرید کتاب کره ای Korean history in 100 words

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
20%
241,000
194,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب کره ای Korean history in 100 words

کتاب تاریخ کره در 100 کلمه Korean history in 100 words / 이해력이 쑥쑥 교과서 역사 용어 100

شابک
216 صفحه
قطع وزیری
نویسنده 지경사
زبان کتاب کره ای

پرش اکتشاف اجتماعی جلد 1. این کتابی است که به شما امکان می دهد به اصطلاحات کلیدی در کتاب های درسی تاریخ کره ابتدایی نگاه کنید. این ساختار به گونه ای است که کودکان به راحتی می توانند اصطلاحات دشوار تاریخی را در کتاب های درسی تاریخ که برای اولین بار با آن مواجه می شوند، بیابند. از دوران ماقبل تاریخ تا تاریخ مدرن و معاصر، وقایع و شخصیت‌های مهم، اصطلاحات و سیستم‌ها، دارایی‌های فرهنگی و مصنوعات در تاریخ کره به ترتیب حروف الفبا مرتب شده‌اند تا بتوانید با یک نگاه به آن نگاهی بیندازید. اصطلاحات تاریخ کره در کتاب‌های درسی که خسته‌کننده و دشوار به نظر می‌رسیدند، با تمرکز بر رویدادها و شخصیت‌ها به روشی آسان برای کودکان توضیح داده شد.

این کتاب حاوی تصاویر منحصربه‌فرد و جالبی است تا دانش‌آموزان دوره ابتدایی که تازه با تاریخ آشنا شده‌اند به راحتی مطالب اصطلاحات تاریخی را درک کنند. علاوه بر این، در پایان هر توضیح ترم، یک داستان مرتبط با اصطلاح قرار داده شد تا یادگیری پیوندی را امکان پذیر کند. از طریق این مطالب، کودکان از حفظ ساده خارج می شوند و خودشان به کاوش می پردازند و لذت مطالعه تاریخ را احساس می کنند.

책소개
사회탐구 점프 1권. 초등 한국사 교과서 속 핵심 용어를 살펴볼 수 있는 책이다. 어린이들이 처음 접하는 역사 교과서에서 어려운 역사 용어가 나오면 쉽게 찾아 볼 수 있도록 구성하였다. 선사 시대부터 근.현대사에 이르기까지 한국사에서 있었던 주요 사건과 인물, 용어와 제도, 문화재와 유물 등을 한눈에 살펴볼 수 있도록 가나다 순서인 사전 형식으로 정리했다. 지루하고 어렵게만 느껴졌던 교과서 속 한국사 용어들을 사건과 인물 중심으로 아이들이 이해하기 쉽게 풀이해 놓았다.

이 책은 개성 있고 재미있는 일러스트를 넣어 역사를 처음 접하는 초등학생들이 역사 용어의 내용을 알기 쉽게 이해할 수 있게 했다. 또 각 용어 설명의 마지막에는 용어와 관계된 이야기를 넣어 연계적인 용어 학습이 가능하도록 하였다. 이러한 내용을 통해 어린이들이 단순 암기에서 벗어나 스스로 탐구하며 역사 공부의 재미를 느끼게 될 것이다.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...