کتاب کره ای ریدینگ کیونگی 5 Get It Korean Reading 5 바로 읽는 한국어

کتاب کره ای ریدینگ کیونگی 5 Get It Korean Reading 5 바로 읽는 한국어

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: Get It Korean Reading 5
  • نام فارسی کتاب :: کتاب کره ای ریدینگ کیونگی 5
  • نویسنده:
  • ناشر: Hawoo
23%
220,000
170,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب کره ای ریدینگ کیونگی 5 Get It Korean Reading 5 바로 읽는 한국어

 

  • زبان : کره ای انگلیسی

معرفی کتاب

کتاب‌های درسی ادغام‌شده با مهارت‌ها، که بیشترین استفاده را در زمینه آموزش زبان کره‌ای دارند، با ارائه مهارت‌های «گفتار، شنیدن، خواندن و نوشتن» به شیوه‌ای یکپارچه و دستیابی به توسعه متوازن و جامع توانایی زبانی، هدفشان القای آموزش و یادگیری کارآمد است. . دارم انجامش می دهم.

این کتاب درسی جدا شده با عملکرد زبان کره ای، چهار عملکرد زبان را به طور مستقل ارائه می دهد، و به زبان آموزان کمک می کند تا بر عملکرد زبان تمرکز کنند و خود را در محیط واقعی غوطه ور کنند که در آن زبان برای درک واضح و بیان عملکرد استفاده می شود با اجازه دادن به زبان آموزان برای انتخاب و تمرکز بر عملکردهای زبان بر اساس اهداف و نیازهای یادگیری خود. از منظر مدرس، توانایی‌های تدریس تخصصی را برای هر تابع زبانی که در کتاب‌های درسی یکپارچه نادیده گرفته شده است، بهبود می‌بخشد، و علاوه بر این، انتظار می‌رود با آموزش کارشناسان آموزش زبان برای هر یک، به نقطه عطفی جدیدی در آموزش زبان کره‌ای در داخل و خارج از کشور تبدیل شود. تابع.

بر اساس «مدل استاندارد بین‌المللی برای آموزش زبان کره‌ای» منتشر شده توسط مؤسسه ملی زبان کره‌ای، ما سعی کردیم محتوای استاندارد آموزش زبان کره‌ای را با ترتیب دادن عناصر، معانی و کارکردهای زبان به تصویر بکشیم. علاوه بر این، کارکردها و موضوعات صرفاً فهرست نشده بودند، بلکه ساختار دایره‌ای داشتند، بلکه سعی می‌شد از تکراری شدن اجتناب شود و برای حفظ انگیزه و علاقه یادگیرندگان به ترتیب عکس‌ها، تصاویر و غیره توجه ویژه‌ای می‌شد. امیدوارم این کتاب هم برای زبان آموزان و هم برای مربیان مفید باشد.

책소개

한국어교육 현장에서 가장 널리 쓰이고 있는 기능(skills) 통합형 교재는 ‘말하기, 듣기, 읽기, 쓰기’ 기능을 통합적으로 제시함으로써 효율적인 교수-학습을 유도하고 나아가 균형적이고 종합적인 언어 능력 발달을 이루는 것을 목표로 하고 있다.
본 교재는 한국어 기능 분리형 교재는 네 가지 언어 기능을 독립적으로 제시하여 학습자가 해당 언어 기능에 초점을 두고 언어가 사용되는 실제 환경에 몰입하여 해당 기능을 분명하게 이해하고 표현하는 데에 도움을 줄 것이며, 또한 학습자의 학습 목적과 요구에 따라 언어 기능을 선택하고 집중하게 함으로써 좀 더 효과적인 한국어 학습을 가능하게 할 것이다. 교수자의 측면에서는 그간 통합 교재에서 소홀히 여겨진 각각의 언어 기능에 대한 전문화된 교수 능력을 제고하게 될 것이며 나아가 기능별 언어 교육 전문가를 양성함으로써 국내외 한국어 교육의 새로운 전환점이 될 것으로 기대한다.
국립국어원에서 발간한 『국제통용 한국어 교육 표준 모형』에 기반하여 언어의 요소와 의미·기능을 배치하여 한국어 교육의 표준적인 내용을 담아내고자 하였다. 또한 기능(functions)과 주제가 단순히 나열되는 것이 아니라 순환되는 구조를 가지되 중복을 피하고자 노력하였고 학습자의 학습에 대한 동기와 흥미가 유지될 수 있도록 사진, 삽화 등을 배열하는 데에도 각별히 신경을 썼다. 이 책이 학습자와 교수자 모두에게 실질적인 도움이 되기를 바란다.

목차

머리말
일러두기
교재 구성표
등장인물 소개

1. 과학과 발명
1-1 고장 난 기계를 힘껏 때리면 고쳐질까?
1-2 도파민의 비밀
1-3 평범한 사람들의 인생 역전, 발명

2. 삶과 죽음
2-1 죽음을 상징하는 색
2-2 삶을 바꾸는 죽음
2-3 그리운 아버지를 다시 만난 곳, 지리산

3. 인물
3-1 세종의 정신을 기리다
3-2 내 이름은 프라다
3-3 화폐 속의 인물

4. 색채
4-1 색채 심리 검사로 알아보는 나
4-2 세계 국기의 색
4-3 컬러마케팅, 색으로 소비자를 사로잡는다

5. 예술과 삶
5-1 강의실로 들어온 비틀스
5-2 스마트폰 하나면 누구나 사진작가가 될 수 있다
5-3 미술 치료

6. 음식과 요리
6-1 방랑식객 6-2 하늘 위의 만찬, 기내식
6-3 누들 로드

7. 기호와 상징
7-1 생활 속 기호
7-2 기호로 말해요
7-3 신화와 상징

8. 사회 변화
8-1 1인 가구로 살펴보는 경제
8-2 나를 위한 소비
8-3 고령화 사회

9. 한국의 정형시
9-1 하여가와 단심가
9-2 시조의 형식
9-3 시조는 역사를 말한다

10. 건축
10-1 건축의 조건
10-2 나만의 집, 협소주택
10-3 명재고택, 삶의 지혜를 담다

부록
모범 답안
어휘 색인
표현 색인

نام انگلیسی کتاب :
Get It Korean Reading 5
نام فارسی کتاب :
کتاب کره ای ریدینگ کیونگی 5
نویسنده
ناشر
Hawoo
شابک
9791190154093
تعداد صفحات
110
نوع جلد
شومیز
نوع چاپ
سیاه سفید / رنگی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...