کتاب زبان ترکی استانبولی easy Turkish Grammar with answers

کتاب زبان ترکی استانبولی easy Turkish Grammar with answers

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: easy Turkish Grammar with answers
  • نام فارسی کتاب :: کتاب زبان ترکی استانبولی گرامر آسان ترکی با پاسخ
  • نویسنده: Halit Demir
  • ناشر: CreateSpace Independent Publishing
20%
241,000
193,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب زبان ترکی استانبولی easy Turkish Grammar with answers

 زبان کتاب : ترکی استانبولی انگلیسی
تعداد جلد : 1
آسان ترکی گرامر یک کتاب مرجع و تمرین خودآموز برای زبان آموزانی است که می خواهند برای اولین بار به تحصیل ترکی بپردازند اما مطمئن نیستند از کجا شروع کنند. این دستور زبان و واژگان مورد نیاز خود را برای صحبت و نوشتن به زبان ترکی آموزش می دهد. این قوانین نه تنها قوانین را توضیح می دهد بلکه نشان می دهد که زبان چگونه کار می کند و تمرین زیادی می کند. همچنین می تواند توسط زبان آموزان متوسط متوسط که می خواهند دانش خود را به زبان ترکی تجدید نظر کنند ، مورد استفاده قرار گیرد.
دستور زبان ترکی آسان کدام ترکی را آموزش می دهد؟
این آموزش ترکی استاندارد مدرن ، گویشی را که در روزنامه ها می خوانید و در کانالهای تلویزیونی می شنوید ، می باشد.
گرامر ترکی آسان چگونه سازمان یافته است؟
دستور زبان
برای کمک به شما در ایجاد چگونگی کار با کتاب ترکی با معرفی مختصر در مورد املای ترکی ، تلفظ ، ترتیب کلمه و بخش هایی از گفتار مانند افعال ، اسم ها و صفت ها کمک می کنید. پس از معرفی شما 36 واحد ارائه شده به منظور دشواری را مطالعه خواهید کرد. سه واحد اول ، که شامل املا ، تلفظ ، هارمونی واکه و هماهنگی متناقض است ، با صدای آنلاین همراه می شوند. می توانید فایلهای صوتی را در پیوند مندرج در "مقدمه" در کتاب بارگیری کنید.
هر واحد بخشی از دستور زبان را توضیح می دهد که با مراجعه به انگلیسی توضیح داده می شود تا بتوانید زمینه های مربوط به گرامر را با یکدیگر مقایسه کنید. مناطقی که ممکن است شما با مشکل روبرو شوید با دقت و توجه خاصی به آنها برخورد شده است. هر موضوع با مثالهای زیادی از زندگی واقعی نشان داده شده است که با استفاده از معادل 2000 کلمه اساسی انگلیسی نوشته شده است. و هر نمونه از این کتاب به انگلیسی ترجمه شده است.
در این کتاب از برخی کنوانسیون های منحصر به فرد برای املا ، تلفظ و دستور زبان استفاده می شود تا به فرایند یادگیری کمک کند. هر مجموعه پسوند به زبان ترکی ، که ممکن است برای بلندگوهای زبانهای اروپایی مانند انگلیسی ، ذهن آزار دهنده باشد ، با رنگی متفاوت در سراسر کتاب برجسته می شود تا بتوانید به راحتی ترتیب و عملکرد هر پسوند را مشاهده کنید. می توانید افسانه رنگ را در پایین صفحات پیدا کنید.
علاوه بر دستور زبان ، گرامر ترکی آسان عبارات و اصطلاحات روزمره زیادی را آموزش می دهد ، به طوری که ممکن است یک کتابچه مفید برای ترکی های روزمره نیز تهیه کند.
تمرینات
همانطور که تمرین کامل می شود ، بیشترین دقت به نوشتن تمرین ها اختصاص داده شده است. در پایان واحدها می توانید مجموعه گسترده ای از تمرینات را پیدا کنید. در کل کتاب 1433 تمرین وجود دارد.
ضمائم
ضمائم شامل 11 درس تکمیلی است که هنگام مطالعه واحدها به شما مراجعه می شود.
کلید
کلید شامل پاسخ به تمام تمرینات است.
شاخص
این فهرست از این نظر منحصر به فرد است که مدخل ها فقط عناوین به زبان انگلیسی را شامل می شوند ، بنابراین می توانید مناطق مربوط به گرامر را با یکدیگر مقایسه کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید بدانید که چگونه باید گفته یا باید به زبان ترکی بیان کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به این عناوین است. در اینجا شما نه تنها اطلاعاتی در مورد چگونگی گفتن ضرورت به زبان ترکی بلکه اطلاعاتی که در مورد ضبط ترکی برای ضرورت نیز وجود دارد ، به دست می آورید. یا اگر می خواهید افزایشی به یک صفت یا-رابطه به یک اسم اضافه کنید ، به صفحه مربوطه ارجاع داده می شوید که متوجه می شوید که ترکی فقط پسوند -lik برای هر دو دارد.

نام انگلیسی کتاب :
easy Turkish Grammar with answers
نام فارسی کتاب :
کتاب زبان ترکی استانبولی گرامر آسان ترکی با پاسخ
نویسنده
Halit Demir
ناشر
CreateSpace Independent Publishing
شابک
978-1979035026
تعداد صفحات
212
نوع جلد
شومیز وزیری
نوع چاپ
سیاه و سفید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...