کتاب کره ای مدچوم دو 맞춤 한국어 2 Customized Korean 2 ( کتاب آموزش کودکان کره ای)

کتاب کره ای مدچوم دو 맞춤 한국어 2 Customized Korean 2 ( کتاب آموزش کودکان کره ای)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
انتخاب اندازه:
اندازه را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: Customized Korean 2
  • نام فارسی کتاب :: کتاب کره ای مدچوم دو ( کتاب آموزش کودکان کره ای)
  • نویسنده:
  • ناشر:
17%
201,000
167,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب کره ای مدچوم دو 맞춤 한국어 2 Customized Korean 2 ( کتاب آموزش کودکان کره ای)

 Book 1, 119 pp
Book 2, 128 pp
Book 3, 135 pp
Book 4, 136 pp
Book 5, 142 pp
Book 6, 175 pp
맞춤 한국어 (کره ای سفارشی شده) یک سری کتاب به زبان کره ای برای کودکان انگلیسی زبان است که توسط موسسه ملی آموزش بین المللی ارائه شده است.
کتاب درسی با در نظر گرفتن برنامه های درسی مدارس کره طراحی شده است. هر کتاب از 16 واحد تشکیل شده است، بنابراین 1 واحد را می توان در یک هفته پوشش داد (1 واحد در هفته، هر درس 2-3 ساعت طول می کشد).
با توجه به اینکه زبان آموزان هدف در خارج از کره زندگی می کنند، کتاب درسی همچنین شامل یک بخش فرهنگ کره ای جداگانه است تا به زبان آموزان اجازه دهد به طور طبیعی در مورد کره و فرهنگ آن بیاموزند و در نهایت دانش آموزان را قادر می سازد تا ذهنی باز نسبت به جهان پرورش دهند.
هر کتاب شامل 16 واحد است. درس ها با «بیایید یاد بگیریم» شروع می شود، جایی که دانش آموزان با واژگان و الگوهای جملات جدید آشنا می شوند، سپس به «بیایید گوش کنیم»، «بیایید صحبت کنیم» و «بیایید بنویسیم» که فعالیت هایی هستند که به دانش آموزان کمک می کند صحبت کردن و نوشتن را تمرین کنند. کره ای، و درس با "بیایید به فرهنگ کره نگاه کنیم" به پایان می رسد.
춤 한국어 (Customized Korean) is a Korean language book series for English-Speaking Children provided by National Institute for International Education.
The textbook was designed with Korean school curricula in mind. Each book is comprised of 16 units, so 1 unit can be covered in a week (1 unit per week, each lesson lasting 2-3 hours).
Considering that the target learners are residing outside of Korea, the textbook also includes a separate Korean Culture section to let learners naturally learn about Korea and its culture, eventually enabling students to cultivate an open mind towards the world.

نام انگلیسی کتاب :
Customized Korean 2
نام فارسی کتاب :
کتاب کره ای مدچوم دو ( کتاب آموزش کودکان کره ای)
نویسنده
ناشر
شابک
تعداد صفحات
نوع جلد
شومیز وزیری / رحلی
نوع چاپ
سیاه و سفید رنگی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...