خرید کتاب آموزش کره ای اکتیو 1 ACTIVE KOREAN 1

کتاب کره ای

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ داخلی:
رنگ داخلی را انتخاب کنید.
انتخاب سایز:
سایز را انتخاب کنید.
انتخاب ورک:
ورک را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
296,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب آموزش کره ای اکتیو 1 ACTIVE KOREAN 1

خرید کتاب آموزش کره ای اکتیو 1 ACTIVE KOREAN 1

مناسب برای یادگیری کره ای به صورت خودخوان

شابک 9788953912298

انتشارات Moonjinmedia

زبان کتاب کره ای انگلیسی

دانشگاه ملی سئول یک سری ایده آل برای مطالعه کوتاه مدت کره ای ارائه می دهد: کره ای فعال.

سریال های فعال کره ای که توسط موسسه آموزش زبان دانشگاه ملی سئول ایجاد شده است ، به زبان آموزان کمک می کند مهارت های ارتباطی خود را به زبان کره ای به روشهای مؤثر در یک دوره زمانی کوتاه توسعه دهند.

این کتاب از واژگان اساسی ، دستور زبان و اصطلاحات برای مبتدیان مشتق شده از موقعیت های روزمره و عملکردهای زندگی واقعی تشکیل شده است. کارها و فعالیتهای متنوعی ارائه می شود تا زبان آموزان بتوانند دستور زبان مورد نظر را بدست آورند و آن را در موقعیت های عملی به کار گیرند. واحدها با توجه به ساختار کلاس و فراگیران سازماندهی می شوند.

گرامر و اصطلاحات مربوط به موضوع و موقعیت های ارائه ، گفتگوی ساده مبتنی بر موضوع و یک گفتگوی گسترده به منظور ارائه در هر واحد ارائه می شود تا از یک ساختار کلی کلاس استفاده کند و تعهد و کاربرد زبان آموزان را تسهیل کند.

عکسها و تصاویر متنوعی برای جلب علاقه دانش آموزان در یادگیری فراهم شده است و زبان آموزان را قادر می سازند درک دقیقی از معانی و موقعیت های معین داشته باشند.

این کتاب نه تنها به عنوان کتاب درسی کلاسها بلکه به عنوان یک کتاب خودآموزی نیز قابل استفاده است. مطالعه هر واحد به ترتیب باعث می شود که زبان آموزان به تنهایی با موفقیت یاد بگیرند. برای تسهیل درک فراگیران ، توضیحات مربوط به دستور زبان و دستورالعمل ها به زبان انگلیسی ارائه می شود و خود ارزیابی نیز امکان پذیر است.

توصیه می شود برای تمرین کلیه مطالب کتاب درسی این کتاب همراه با کره فعال (کتاب کار) خریداری کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...