کتاب روسی Русский язык в упражнениях. (Russian in exercises)

کتاب روسی Русский язык в упражнениях. (Russian in exercises)

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: Russian in exercises
  • نام فارسی کتاب :: کتاب روسی همه چیز خوب است
  • نویسنده:
  • ناشر: Издательство:"Русский язык". Курсы
16%
310,000
262,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب روسی Русский язык в упражнениях. (Russian in exercises)

 زبان کتاب : انگلیسی روسی

تمام تمرینات زبان روسی به زبان انگلیسی ارائه می شود.

فهرست مطالب و پیشگفتار به زبان انگلیسی است.

همچنین برخی از نظرات و قوانین گرامری به زبان انگلیسی هستند.

این کتاب برای مبتدیان طراحی شده است. این شامل تمرین هایی با هدف توسعه گرامر و واژگان پایه روسی است. کتاب به دو بخش تقسیم می شود: یک دوره مقدماتی واژگان و دستور زبان و دوره اصلی.

تمرین های ارائه شده در قسمت اول بر اساس واژگان محدود حدود 350 کلمه است. دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا بر انواع اصلی جملات ساده روسی و همچنین تعدادی از نکات دستور زبان روسی مانند اشکال و زمان‌های فعل شخصی و جمع اسم‌ها تسلط پیدا کنند.

دوره اصلی به سه بخش بزرگ تقسیم می شود: استفاده از موارد، فعل و جملات پیچیده. نویسندگان موارد و معانی آنها را به ترتیبی که در آموزش عملی زبان روسی به غیر روسی رعایت می شود، معرفی می کنند. دانش آموزان با ویژگی های گرامری که برای ارتباطات روزمره ضروری هستند آشنا می شوند.

چاپ 28

این کتاب یک راهنمای عملی برای زبان روسی است و می تواند به عنوان یک ماده اضافی برای هر دوره اولیه زبان روسی استفاده شود. این راهنما به یک کتاب مرجع برای همه کسانی که روسی را به عنوان یک زبان خارجی آموزش می دهند تبدیل شده است.

این شامل دو بخش است: مقدماتی، که در آن اطلاعات اولیه در مورد دستور زبان روسی ثابت است، و بخش اصلی، که در آن بخش هایی از گرامر روسی که برای خارجی ها دشوارتر است آشکار می شود. به لطف یک سیستم تمرینی خوب فکر شده، دانش آموزان مهارت های قوی در استفاده از اشکال مختلف دستوری زبان روسی به دست می آورند. این کتاب شامل جداول گرامر و کلید تمرینات می باشد و برای افرادی در نظر گرفته شده است که در حد یک دوره ابتدایی آموزش زبان روسی را دارند.

All exercises of Russian language are given in English.

The list of contents and the preface are in English.

Also, some comments and grammar rules are in English.

This book is designed for beginners. It contains exercises aimed at the development of the basic Russian grammar and vocabulary. The book falls into two parts: an introductory vocabulary and grammar course and the main course.

The exercises given in the first part are based on a limited vocabulary of about 350 words. It will enable the students to master the main types of the Russian simple sentence and also a number of points of Russian grammar, such as personal verb forms and tenses and the plural of nouns.

The main course falls into three large sections: the use of the cases, the verb, and complex sentences. The authors introduce the cases and their meanings in the order generally followed in practical teaching of Russian to non-Russians. The students are introduced to grammatical features most essential for everyday communication.

28th edition


نام انگلیسی کتاب :
Russian in exercises
نام فارسی کتاب :
کتاب روسی همه چیز خوب است
نویسنده
ناشر
Издательство:"Русский язык". Курсы
شابک
9785883371553
تعداد صفحات
384
نوع جلد
شومیز وزیری
نوع چاپ
سیاه و سفید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...