رمان کره ای 참 괜찮은 태도 از نویسنده کره ای 박지현

رمان کره ای 참 괜찮은 태도 از نویسنده کره ای 박지현

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: رمان کره ای 참 괜찮은 태도 از نویسنده کره ای 박지현
  • نام فارسی کتاب :: رمان کره ای 참 괜찮은 태도 از نویسنده کره ای 박지현
  • نویسنده: 박지현
  • شابک: 9791190538480
15%
220,000
189,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

رمان کره ای 참 괜찮은 태도 از نویسنده کره ای 박지현

 رمان سبک روانشناسی

  • محصول سال 2022
  • سایز رقعی
  • معرفی کتاب

هرگز با مردم به عنوان وسیله ای برای رسیدن به هدف رفتار نکنید… ”

به مدت 15 سال، KBS 'Documentary 3 Days' و tvN 'You Quiz on the Block'

سخنانی از زندگی برگرفته از زندگی افراد بیشماری توسط نویسنده که به عنوان کارگردان مستند کار کرده است.

این کتابی است که نویسنده که به‌عنوان کارگردان مستند برای «3 روز مستند» KBS و «You Quiz on the Block» شبکه tvN کار کرده است، خلاصه‌ای از معنای زندگی و نگرش قوی نسبت به زندگی است که از افراد زیادی آموخته است. او در جاده ملاقات کرد نویسنده بیش از 15 سال است که با دوربین در سراسر کشور و خارج از کشور سفر می کند و در جاده ها آنقدر با مردم ملاقات می کند که با هیچکس از بی خانمان گرفته تا رئیس جمهور ملاقات نکرده است. و با گوش دادن به داستان های صادقانه آنها پاسخ زندگی را یافته ام و آسایش گرم و خرد زندگی را از آنها کسب کرده ام. به لطف این، نویسنده توانست متوجه شود که چقدر در دنیای کوچکی که اسیر سوء تفاهم ها و تعصبات متعدد شده بود، زندگی کرده است و گفت که واقعاً با مشاهده عمیق زندگی افراد مختلف در جهان گسترده چیزهای زیادی آموخته است.

از بین آنها، داستان هایی را که می خواستم با افرادی که می خواهند زندگی بدون پشیمانی داشته باشند به اشتراک بگذارم انتخاب کردم و در این کتاب گنجاندم. برای داشتن یک زندگی مستحکم چه نوع نگرش زندگی باید داشته باشیم، چه نیرویی در نهایت ما را به زندگی وادار می کند، حداقل ادب نسبت به خودم، دیگران و زندگیم چقدر است و چگونه می خواهم در این دوران بزرگتر شوم. آینده... .

"اگر گم شده اید، اگر آنقدر از خودتان متنفر هستید که نمی توانید آن را تحمل کنید، یا اگر به راحتی نیاز دارید اما احساس تنهایی می کنید زیرا جایی برای قرار دادن قلب خود ندارید، امیدوارم که بتوانید با خواندن هر یک از زندگی های متعدد قدرت پیدا کنید. در این کتاب معرفی شده است. "پس فکر نمی کنم بتوانم چیزی بیشتر بخواهم."

책소개

“어떤 순간에도 사람을 수단으로 대하지 말기를…”

15년간 KBS ‘다큐멘터리 3일’, tvN ‘유 퀴즈 온 더 블럭’의

다큐멘터리 디렉터로 일해 온 저자가 수많은 사람들의 삶에서 길어 올린 인생의 말들

KBS ‘다큐멘터리 3일’, tvN ‘유 퀴즈 온 더 블럭’의 다큐멘터리 디렉터로 일해 온 저자가 길 위에서 만난 수많은 사람들에게 배운 삶의 의미와 단단한 인생의 태도들을 정리한 책이다. 저자는 15년 넘게 카메라를 들고 국내외 곳곳을 누비면서 노숙자부터 대통령까지 안 만나 본 사람이 없을 정도로 길 위에서 수많은 사람들을 만났다. 그리고 그들의 진솔한 이야기를 들으며 삶의 해답을 찾고 그들에게서 따뜻한 위로와 삶의 지혜를 얻어 왔다. 덕분에 저자는 자신이 얼마나 좁은 세상에서 수많은 오해와 편견에 사로잡혀 살아왔는지를 깨달을 수 있었고, 넓은 세상에 존재하는 다양한 사람들의 삶을 깊이 관찰하며 정말로 많은 것을 배웠다고 말한다.

그중에서도 후회 없는 인생을 원하는 사람들과 나누고 싶은 이야기들을 고르고 골라 이 책에 담았다. 단단한 삶을 살기 위해 어떤 삶의 태도를 지녀야 좋을지, 결국 우리를 살아가게 만드는 힘은 무엇인지, 나와 타인, 내 인생에 대한 최소한의 예의는 무엇인지, 앞으로 어떻게 나이 들고 싶은지….

“혹시 길을 헤매고 있거나, 자신이 너무 싫어 못 견디겠거나, 위로가 필요한데 마음 둘 곳이 없어 외롭다는 생각이 들 때 이 책에 소개된 여러 삶들 가운데 그 어떤 것이든 당신이 읽고선 힘을 낼 수 있으면 좋겠다. 그러면 더 바랄 게 없을 것 같다.”

 

نام انگلیسی کتاب :
رمان کره ای 참 괜찮은 태도 از نویسنده کره ای 박지현
نام فارسی کتاب :
رمان کره ای 참 괜찮은 태도 از نویسنده کره ای 박지현
نویسنده
박지현
شابک
9791190538480
تعداد صفحات
264
ناشر
نوع جلد
شومیز رقعی
نوع چاپ
سیاه سفید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...