رمان کره ای 세상의 마지막 기차역 از نویسنده کره ای

رمان کره ای 세상의 마지막 기차역 از نویسنده کره ای

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: رمان کره ای 세상의 마지막 기차역 از نویسنده کره ای
  • نام فارسی کتاب :: رمان کره ای 세상의 마지막 기차역 از نویسنده کره ای
  • نویسنده: 무라세 다케시
  • شابک: 9791191043754
17%
251,000
210,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

رمان کره ای 세상의 마지막 기차역 از نویسنده کره ای

 پرفروش ترین کتابفروشی ها در سال 2022 / شماره 1 در رمان های خارجی

  • «آخرین ایستگاه قطار در جهان»، رمان محبوبی که ما را به گریه انداخت
  • نسخه ریکاوری یادبود 200000 نسخه منتشر شد!

پس از انتشار در سال 2022، "آخرین ایستگاه قطار در جهان" بلافاصله در رده رمان های خارجی رتبه اول را به خود اختصاص داد و در کل به پرفروش ترین کتاب تبدیل شد و قلب خوانندگان بی شماری را متاثر کرد. این کتاب در میان خوانندگان با کامنت هایی مانند «در تمام مدتی که داشتم آن را می خواندم اشک سرازیر می شد»، «با شخصیت اصلی همدردی کردم و وقتی به یاد کسی که دلم برایش تنگ شده بود، دلم شکست» و «کتابی سپاسگزار» در میان خوانندگان منتشر شد. اهمیت عزیزانی که در حال حاضر در کنارم هستند را به من یادآوری می کند.» این کتاب در سال 2022 بیش از 200000 نسخه فروخت و محبوبیت آن همچنان ادامه دارد.

نسخه بازیابی تازه منتشر شده «آخرین ایستگاه قطار در جهان» بیش از 200000 نسخه فروخته شده را گرامی می دارد و در پس زمینه یک روز درخشان بهاری از طریق همکاری با تصویرگر مورد اعتماد بان جی جی دوباره متولد شد. این یک روز آرام مانند هر روز دیگری را به تصویر می کشد، بدون اینکه حتی در خواب ببینید که یک تصادف قطار رخ می دهد، بنابراین وقتی مطالب رمان را یاد می گیرید، بیشتر احساس پشیمانی و اندوه می کنید. در عین حال، افرادی که یکی از عزیزانشان را در یک لحظه از دست داده و هر روز در حسرت و ناامیدی زندگی می‌کنند، از وجود «قطار ارواح» باخبر می‌شوند و این فرصت را دارند که اعضای خانواده و عاشقان خود را که در این حادثه جان باخته‌اند ملاقات کنند. روند بازیابی امید به زندگی دوباره در فضای جلد منعکس می شود که قلب بیننده را لمس می کند.

«اگر می‌دانستم که تبریک صبحگاهی‌ام آخرین است، آن را این‌طور ارسال نمی‌کردم… " یک رمان فانتزی انسانی دلگرم کننده که در آن هم بازماندگان و هم آنهایی که رفتند در «آخرین ایستگاه قطار دنیا» ملاقات می‌کنند و واقعاً اندوهشان را التیام می‌بخشند.

2022년 전 서점 종합 베스트셀러 / 외국 소설 분야 1위

우리를 뜨겁게 울린 화제의 소설 ‘세상의 마지막 기차역’

20만 부 기념 리커버 에디션 전격 출간!

2022년 출간 후 단숨에 외국 소설 분야 1위, 종합 베스트셀러에 오르며 수많은 독자의 마음을 울린 『세상의 마지막 기차역』. “읽는 내내 눈물이 펑펑 쏟아졌다”, “주인공에 이입되어 그리운 사람이 떠올라 가슴이 먹먹해졌다”, “지금 내 곁에 있는 사랑하는 사람의 소중함을 일깨워주는 고마운 책” 등 독자들 사이에서 크게 입소문이 난 이 책은 2022년 20만 부 이상 팔렸으며, 현재도 그 인기를 이어나가고 있다.

이번에 새롭게 출간된 『세상의 마지막 기차역』 리커버 에디션은 20만 부 판매 돌파를 기념한 것으로, 믿고 보는 일러스트레이터 반지수 작가와의 콜라보레이션을 통해 화사한 봄날을 배경으로 재탄생했다. 기차 사고가 일어날 줄을 꿈에도 모른 채 여느 때와 다름없는 평화로운 어느 날을 그려내고 있어 소설의 내용을 알게 되면 안타까움과 슬픔이 더 크게 다가온다. 동시에 사랑하는 사람을 한순간에 잃고 후회와 절망 속에서 잿빛 같은 하루하루를 살던 사람들이 ‘유령 기차’의 존재를 알게 되고 사고로 숨진 가족, 연인을 마지막으로 딱 한 번 다시 만날 수 있는 기회를 얻으면서 비로소 다시 살아갈 희망을 되찾는 과정이 표지의 분위기에 그대로 묻어나 보는 사람으로 하여금 가슴을 뭉클하게 한다.

“평범한 아침 인사가 마지막이 될 줄 알았다면 그렇게 보내진 않았을 텐데….” 남겨진 사람과 떠나간 사람 모두가 ‘세상의 마지막 기차역’에서 만나 진정으로 슬픔을 치유하게 되는 가슴 따뜻한 휴먼 판타지 소설

نام انگلیسی کتاب :
رمان کره ای 세상의 마지막 기차역 از نویسنده کره ای
نام فارسی کتاب :
رمان کره ای 세상의 마지막 기차역 از نویسنده کره ای
نویسنده
무라세 다케시
شابک
9791191043754
تعداد صفحات
264
ناشر
نوع جلد
شومیز رقعی
نوع چاپ
سیاه سفید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...