خرید کتاب اصطلاحات عامیانه کره ای 살아있는 한국어 관용어

خرید کتاب اصطلاحات عامیانه کره ای 살아있는 한국어 관용어

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
18%
276,000
227,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

خرید کتاب اصطلاحات عامیانه کره ای 살아있는 한국어 관용어

 260 صفحه

قطع رحلی

کتاب های درسی به زبان کره ای برای کمک به دانش آموزان در یادگیری فرهنگ کره ای و زندگی روزمره به طور غیر مستقیم از طریق آموزش اصطلاحات طراحی شده است. گفتگوها و مثالهای متنوعی با توجه به موقعیت و موضوع ارائه شد تا زبان آموزان بتوانند از عبارات اصطلاح آمیز آموخته شده به درستی استفاده کنند. این کتاب درسی یک کتاب درسی مکالمه گرا است ، همه از طریق متن در شرایط گفتگو ارائه می شود.این اثرات و علاقه های یادگیری را در خواندن ، بازی ها ، داستان های قدیمی و مباحث بحث تقویت می کند.

قبل از یادگیری اصطلاحات در هر درس ، معنای اصطلاحات را می توان با ارائه تصاویر استنباط کرد. علاوه بر این ، از طریق "مکالمه" می توان دریافت که اصطلاحات در واقع در یک موقعیت و بستر مورد استفاده قرار می گیرند ، و مثالهای استفاده ، کاربردهای مختلف اصطلاحات را نشان می دهد. "همراه با من" متن های کوتاه و بازی های مختلف را با استفاده از اصطلاحات معرفی می کند و آنها را سازماندهی می کند تا زبان آموزان بتوانند فعالیتهای گفتاری را انجام دهند. در "عمل" ، این مسئله به گونه ای سازماندهی شده است که زبان آموزان بتوانند اصطلاحات آموخته شده از طریق فعالیت های صحبت کردن را در شکاف خود قرار دهند.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...