کتاب دانمارکی Pa vej til dansk trin for trin

کتاب دانمارکی Pa vej til dansk trin for trin

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
انتخاب رنگ:
رنگ را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: Pa vej til dansk trin for trin
  • نام فارسی کتاب :: آموزشی زبان دانمارکی پا وی تیل دنسک
  • نویسنده: Tom Lundskaer-Nielsen
  • ناشر: Routledge
22%
231,000
181,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب دانمارکی Pa vej til dansk trin for trin

 

خرید کتاب دانمارکی Pa vej til dansk-trin for trin آموزشی زبان دانمارکی پا وی تیل دنسک

این کتاب Pa vej til dansk-trin for trin حول اهداف ارتباطی در موضوعات: ارائه، خانواده، زندگی روزمره و آخر هفته، غذا و خرید، سلامت و سبک زندگی، مسکن و منطقه محلی، آموزش و کار ساخته شده است. علاوه بر این، بخش‌های کوچک‌تری نیز وجود دارد: در کلاس، زمان، ماه‌ها و تاریخ‌ها، با اتوبوس، آب‌وهوا و جغرافیا و دانمارک. متون کتاب Pa vej til dansk trin for trin مرتبط و مرتبط هستند و به گفتگوها و تبادل نظرهای جالبی منجر می شوند.

هر فصل با یک ارائه شفاهی مستقل کوچک در مورد موضوع فعلی به پایان می رسد.

کتاب Pa vej til dansk-trin for trin برای آموزشگاه های زبان DU3 ماژول 1 یا دوره پایه معادل آن مناسب است و به تدریج یک زبان دانمارکی کاربردی برای دانش‌آموزان ایجاد می کند. این کتاب اهداف A1 و اهداف دولت دانمارک را برای آموزش برآورده می کند.

این کتاب شامل 3 موضوع است:

– اشتغال

– تحصیلات

– زندگی روزمره یا شهروندی

مطالب و موضوعات:

این کتاب حول اهداف ارتباطی در موضوعات: ارائه، خانواده، زندگی روزمره، آخر هفته، غذا، خرید، سلامت و سبک زندگی، مسکن و منطقه محلی، آموزش و کار ساخته شده است. علاوه بر این، بخش‌های کوچک‌تری نیز وجود دارند: در کلاس، زمان، ماه‌ها و تاریخ‌ها، با اتوبوس، آب‌وهوا، جغرافیا و دانمارک. متون کتاب به هم مرتبط هستند و به گفتگوها و تبادل نظرهای جالبی منجر می شوند.

هر فصل با یک ارائه شفاهی مستقل کوچک در مورد موضوع فعلی به پایان می رسد.

زبان کتاب Pa vej til dansk :

این کتاب از زبان محاوره و کاربردی روزمره استفاده می‌کند و واژگان آن مرتبط و بلافاصله قابل بیان است. ساختارهای زبان، ساده و متناسب با سطح دانش‌آموز هستند.

تلفظ:

تلفظ در کتاب اولویت بالایی دارد و از همان ابتدا گنجانده شده است. به عنوان کمکی برای آموزش عملی، متون و دیالوگ ها با تلفظ، برای دانش آموز آماده شده است. همچنین متون کتاب با خطوط تاکیدی، برای پشتیبانی از تلفظ با تاکید و ریتم ارائه شده است.

Pa vej til dansk trin for trin یا در راه دانمارکی – یک سیستم همه کاره:

در کتاب آموزشی Pa vej til dansk همه چیز در یکجا جمع شده است در اینجا شما دیالوگ ها، دستور زبان، تمرین های زبان، آموزش عملی، تلفظ و تمرین های شنیداری را دریافت می کنید.

شکل کار:

مطالب منجر به فعالیت‌های دانش آموز می شوند. بخش بزرگی از تمرین ها و تکالیف کتاب به صورت دو نفره، شفاهی و با معلم تدوین شده است. داربست‌ها و مدل‌های زیاد و همچنین فایل‌های صوتی مرتبط و ابزارها، مستقیماْ فرصت‌های خوبی را برای کار مستقل با آنها فراهم می‌کنند.

نام انگلیسی کتاب :
Pa vej til dansk trin for trin
نام فارسی کتاب :
آموزشی زبان دانمارکی پا وی تیل دنسک
نویسنده
Tom Lundskaer-Nielsen
ناشر
Routledge
شابک
978-1138957336
تعداد صفحات
132
نوع جلد
شومیز وزیری
نوع چاپ
سیاه و سفید

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...