کتاب ایتالیایی نوو اسپرسو دو Nuovo Espresso 2 Libro Studente A2 +DVD

کتاب ایتالیایی نوو اسپرسو دو Nuovo Espresso 2 Libro Studente A2 +DVD

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: Nuovo Espresso 2 Libro Studente A2 +DVD
  • نام فارسی کتاب :: کتاب ایتالیایی نوو اسپرسو دو
  • نویسنده: Giovanna Ziglio, Luciana/Rizzo
  • ناشر: Alma Edizioni
11%
191,000
171,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب ایتالیایی نوو اسپرسو دو Nuovo Espresso 2 Libro Studente A2 +DVD

 زبان کتاب : ایتالیایی
توضیحات اضافی : مجموعه espresso
کتاب Nuovo Espresso 2
خرید کتاب Nuovo Espresso 2 از مجموعه کتاب Nuovo Espresso است. کتاب اسپرسو 2 دومین سطح آموزشی این مجموعه می باشد. این دوره آموزشی از دوره های شناخته شده و استاندارد برای یادگیری زبان ایتالیایی بشمار می رود. این کتاب آموزش زبان ایتالیایی از معدود منابع مفید برای آموزش زبان ایتالیایی می باشد که تمامی مهارت ها را پوشش داده است و توسط مولفینی تهیه و تدوین شده است که سال ها سابقه تدریس زبان ایتالیایی را داشته اند. همان طور که می دانید دستور زبان از مهم ترین بخش های یادگیری در هر زبانی بشمار می رود از این رو در این کتاب نیز توجه ویژه ای بر این مقوله گردیده است. برای مشاهده سایر سطوح بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
مجموعه کتاب Nuovo Espresso 2 کتاب آموزش زبان ایتالیایی می باشد
ویژگی های مهم کتاب اسپرسو 2
دستور زبان جز مبانی اولیه هر زبان و دروس پایه یادگیری هر زبانی است، درسی نه چندان محبوب در میان زبان آموزان اما بسیار مهم و اساسی در فراگیری یک زبان جدید. دستور زبان حکم ابزار کار را برای زبان آموزی دارد که می خواهد به زبانی بیگانه صحبت کند، بنویسد و بخواند همچنین بیشتر از مثال ها و نمونه هایی استفاده شده است که نقطه ضعف زبان آموزان بوده و از اشتباهات مکرر به شمار می رود. بر این اساس زبان آموزان می توانند برای یادگیری به صورت صفر تا صد نکات دستوری بر این مجموعه آموزشی حساب ویژه ای باز کنند. در هر سطح از این مجموعه مباحث متناسب برای سطح زبان اموزان در نظر گرفته شده است. از ویژگی های مهم کتاب Nuovo Espresso 2 می توان به نکات زیر اشاره کرد:
بهره گیری از منابع مطمئن و مرجع برای آموزش دستور زبان
مرور اصطلاحات و عبارات رایج در زبان ایتالیایی و ارائه راهکارهایی برای بخاطر سپردن آن ها
استفاده از اصطلاحات دستوری متعارف بر اساس استانداردهای اتحادیه اروپا برای زبان ایتالیایی از دیگر ویژگی های مهم کتاب اسپرسو 2 است.
طبقه بندی مباحث مختلف به طوری که خواننده دچار سردرگمی و آشفتگی نشود و سپس ارائه نکات دستوری، پیشنهادهای علمی و مثال های روزمره برای تثبیت اطلاعات در ذهن زبان آموز. مفاهیم پایه واژگان از بخش های مهم در هر درسنامه است که پس از آن عناصر مهم جمله شامل حروف تعریف، اسامی، صفات، ضمایر، قیود، حروف اضافه و افعال در بخش های مستقل مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند.
مهم ترین نکات دستوری در این کتاب آموزش زبان ایتالیایی
از دیگر نکات دستوری در کتاب Nuovo Espresso 2 می توان به مباحثی نظیر: ملکیت به عنوان صفت و ضمیر، صفت اشاره، ضمیر اشاره، اعدا حقیقی، اعداد ترکیبی، ساعت، تاریخ، کلمه پرسشی، کلمات تعجبی، ضمایر فاعلی، ضمایر مفعولی تاکیدی، افعال انعکاسی، قیود ضمیری ne و ci، ضمایر مرکب و ضمایر دوتایی، ضمایر نسبی، ِآینده در گذشته، ماضی بعید، افعال شرطی ساده و … اشاره کرد. آموختن زبان خارجی تجربه ای است چالش برانگیز، خوشایند و اغنا کننده، همواره یافتن شیوه های موثر و کاربدی جهت تسلط بر یک زبان جز دغدغه های زبان آموزی بوده و بسیاری از دانش پژوهان را بر آن داشته تا یادگیری زبان را در مهارت های مختلف آسان تر کنند.

بخش مکالمه در سطح دوم از کتاب Nuovo Espresso 2
یکی دیگر از مهارت های اصلی هر زبان آموزی مهارت مکالمه و ارتباط موثر می باشد که تسلط بر آن نیازمند مجموعه ای است که به عنوان راهنما شما را در این مسیر همراهی نماید کتاب Nuovo Espresso 2 برای زبانی آموزانی که در سطح اول یعنی کتاب Nuovo Espresso 1 با اصول و مقدمات اصلی آشنا شده اند بخش ویژه ای را در مهارت های مکالمه در نظر گرفته است. در این بخش مجموعه ای از واژگان، عبارت های متعدد و جمله های مختلف کاربردی استفاده شده است که به خواننده کمک می کند که در شرایط گوناگون از آن ها استفاده کند. استفاده از موضوعات روزمره و جذاب از ویژگی های بخش های مکالمه ای در این کتاب است.

نام انگلیسی کتاب :
Nuovo Espresso 2 Libro Studente A2 +DVD
نام فارسی کتاب :
کتاب ایتالیایی نوو اسپرسو دو
نویسنده
Giovanna Ziglio, Luciana/Rizzo
ناشر
Alma Edizioni
شابک
9788861823204
تعداد صفحات
نوع جلد
رحلی
نوع چاپ
رنگی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...