کتاب How to Draw Manga Basics and Beyond

کتاب How to Draw Manga Basics and Beyond

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • نام انگلیسی کتاب :: How to Draw Manga Basics and Beyond
  • نام فارسی کتاب :: کتاب نحوه ترسیم مبانی مانگا و فراتر از آن
  • نویسنده: , Ryo Katagiri , Hiroyuki Sengoku
  • ناشر: Japanime Co. Ltd
20%
256,000
206,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب  How to Draw Manga Basics and Beyond

آموزه های این کتاب در ۴ بخش اصلی به ترتیب از آسان به سخت دسته بندی شده اند. این ۴ بخش عبارتند از :

آموزش سر : آموزش با یادگیری طراحی سر آغاز خواهد شد. سر اولین بخشی از بدن است که چه در نقاشی و چه در زندگی روزمره بیشترین توجه را به خود اختصاص می دهد. به علاوه به ویژه در نقاشی سر مهم ترین بخش بدن است که اولین تاثیر را بر روی مخاطب می گذارد.

آموزش صورت : “چشم ها پنجره روح هستند”. گمان نکنیدکه این جمله فقط هنگام ملاقات رو در رو با انسان ها کاربرد دارد. بلکه در نقاشی نیز چشم ها مهم ترین عضو بدن و مرکز انتقال احساسات به شمار می روند. نکات بسیار زیادی از شخصیت یک کاراکتر را تنها با دقت کردن در چشمان او می توان فهمید. این فصل نکاتی را در مورد طراحی بینی، دهان، گوش ها و موی کاراکتر نیز در بر می گیرد.

آموزش بدن : در این بخش نکته هایی مربوط به طراحی بدن کاراکترها از جمله تفاوت های طراحی بدن زنان و مردان آموزش داده خواهد شد. همچنین طراحی بدن به گونه ای که قد کاراکتر شبیه به ذهنیت شما باشد و نحوه طراحی بازوها، دست و پاهای کاراکتر را یاد خواهید گرفت.

تخصیص ژست : آخرین فصل کتاب در مورد نحوه ایستادن، نشستن و یا هر موقعیت دیگری ست که به کاراکتر اختصاص داده می شود. طراحی یک کاراکتر زیبا بسیار مهم است، اما قرار نیست این کاراکتر فقط بایستد. در این فصل طراحی کاراکترهایی را یاد خواهید گرفت که می ایستند، می نشینند، در آغوش می گیرند و یا با مشت ضربه می زنند.

توضیحات کتاب:

شما می خواهید مانگا بکشید، و دانشگاه مانگا به شما نشان می دهد که چگونه. شما در این کار بسیار خوب خواهید بود. از این گذشته، ما بیش از 20 سال است که به افرادی مانند شما آموزش می دهیم.

"چگونه مانگا بکشیم: مبانی و فراتر از آن!" جدیدترین مجموعه کتاب های آموزشی پرفروش دانشگاه مانگا است. این کتاب دارای بیش از 1000 تصویر است که توسط هنرمندان مانگای ژاپنی کشیده شده است که آثارشان در نشریات برجسته از جمله Shonen Sunday و Young Jump منتشر شده است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه مانند یک حرفه ای نقاشی بکشید زیرا معلمان شما حرفه ای هستند.

ما کتاب را به چهار فصل تقسیم کرده‌ایم که به راحتی می‌توان آن‌ها را دنبال کرد که به شما کمک می‌کند شخصیت‌های اصلی را از سر تا پا در زمان کوتاهی ترسیم کنید:

اول سرها! ما از بالا، با فصلی در مورد نحوه ترسیم سرها شروع می کنیم. به هر حال، سر اولین چیزی است که بیشتر مردم هم در هنر و هم در دنیای واقعی به آن توجه می کنند. و در هنر، درست مانند دنیای واقعی، می‌خواهید مطمئن شوید که شخصیت‌های شما تأثیر اولیه واضحی را برجای می‌گذارند... خواه کاملاً انسانی باشند یا کاملاً خارج از این دنیا.

بیایید چهره بسازیم! تعبیر چشم ها دریچه ای به روح هستند به ویژه در مورد مانگا صادق است. با نگاه کردن به چشمان شخصیت ها می توانید چیزهای زیادی در مورد شخصیت آنها بگویید. در این فصل به توضیح اصول طراحی چشم می پردازیم. اما ما به همین جا بسنده نمی کنیم. ما همچنین بینی، دهان، گوش و مو را می پوشانیم.

همه چیز درباره بدن! وقتی صورت ها را پوشاندیم، به آموزش نحوه کشیدن بدن می پردازیم. ما تفاوت‌های بین تناسب بدن مرد و زن را بررسی می‌کنیم، سرها را می‌شماریم تا قد شخصیت‌هایمان را مشخص کنیم و یاد می‌گیریم که چگونه دست‌ها، بازوها، پاها و پاها را بکشیم.

اعتصاب یک ژست! فصل آخر کتاب ما درباره بیان یک بیانیه فیزیکی است. ما شخصیت‌هایی را نشان می‌دهیم که قد بلند می‌ایستند، می‌نشینند، مشت می‌زنند، در آغوش می‌گیرند و موارد دیگر. زیرا حتی کاراکترهایی که به زیبایی طراحی شده اند، اگر سفت باشند، خسته کننده به نظر می رسند.

این کتاب همچنین شامل بخش ابزارهای مانگا است. به‌علاوه، با هنرمندانی که در ساخت این کتاب مشارکت داشته‌اند، از طریق مصاحبه‌های اختصاصی که در آن درباره سریال‌های مانگا و انیمه مورد علاقه‌شان، سرگرمی‌ها، نحوه کارشان و موارد دیگر صحبت می‌کنند، آشنا خواهید شد!

You want to draw manga, and Manga University will show you how. You'll get VERY good at this. After all, we've been teaching people just like you for over 20 years.

"How to Draw Manga: Basics and Beyond!" is the latest in Manga University's lineup of best-selling instructional books. The book features more than 1,000 illustrations drawn by Japanese manga artists whose work has appeared in leading publications, including Shonen Sunday and Young Jump. You will learn how to draw like a professional because your teachers are professionals.

We've divided the book into four easy-to-follow chapters that will have you drawing original characters from head to toe in no time at all:

Heads First! We begin at the top, with a chapter on how to draw heads. After all, heads are the first thing most people notice, in both art and out in the real world. And in art, just like in the real world, you want to make sure your characters make a vivid first impression ... whether they're completely human, or totally out-of-this-world.

Let's Make Faces! The expression the eyes are the window to the soul is particularly true when it comes to manga. You can tell a lot about a character's personality by peering into their eyes. In this chapter, we explain the basics of drawing eyes. But we don't stop there. We also cover noses, mouths, ears, and hair.

All About Bodies! Once we've covered faces, we move on to teaching you how to draw bodies. We go over the differences between male and female body proportions, count heads to determine the heights of our characters, and learn how to draw hands, arms, feet, and legs.

Strike a Pose! Our book's final chapter is all about making a physical statement. We show characters standing tall, sitting down, throwing punches, giving hugs, and more. Because even beautifully drawn characters look boring if they're frozen stiff.

The book also includes a section on manga tools. Plus, you'll get to know the artists who contributed to the book through exclusive interviews in which they talk about their favorite manga and anime series, hobbies, how they work, and more!

نام انگلیسی کتاب :
How to Draw Manga Basics and Beyond
نام فارسی کتاب :
کتاب نحوه ترسیم مبانی مانگا و فراتر از آن
نویسنده
, Ryo Katagiri , Hiroyuki Sengoku
ناشر
Japanime Co. Ltd
شابک
9780470129869
تعداد صفحات
192
نوع جلد
شومیز وزیری
نوع چاپ
سیاه و سفید

سلام ترجمه شده هست

485 روز پیش ارسال پاسخ

سلام وقتتون بخیر زبانش انگلیسیه

483 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...